نشرياتاطلاعیه هامعرفی ساختار و تشکیلات دستگاهارتباط با مادرباره مانظرسنجیپرسش و پاسخ
تازه های خبر
ديدارمديركل با نماينده شهرستان مباركه در مجلس شوراي اسلامي

خودكارسازي ايستگاه هاي اقليم شناسي و باران سنجي هواشناسي از اولويت هاي سازمان و اداره كل است

به گزارش روابط عمومي هواشناسي استان اصفهان مهندس خورشيدي مديركل هواشناسي استان اصفهان در ديدار با خانم  مهندس زهرا سعيدي نماينده مردم شريف مباركه در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين مطلب افزود: امروزه بايد خودمان را با تغييرات روز دنيا همسو و همگام نماييم و هواشناسي هم با تغيير رويكرد فعاليت هاي خود در شرف پيوستن به تغييرات و تحولات است و مجهز شدن به ابزار و ادوات روز دنيا از لازمات انجام اين حركت عظيم جهاني شده است.

وي تبديل شدن ايستگاه هاي سنتي به خودكار و تكميل شبكه ايستگاه هاي خودكار را از جمله برنامه هاي سازمان هواشناسي خواند و افزود : ما بايد با خودكار سازي عامل نيروي انساني را از بخش ثبت داده به سمت نظارت سوق دهيم و با استقرار ايستگاه هاي خودكار درصد خطا را به حداقل برسانيم، زيرا سرعت ، دقت و صحت ثبت و ارسال داده براي ما خيلي مهم مي باشد .

وي ادامه داد: سعي ما براين است با تعامل با نمايندگان محترم مجلس و بيان نقش و جايگاه واقعي هواشناسي اين امر محقق گردد و ديدگاه بهتر نسبت به اين سازمان در اذهان برقرار گردد.

خانم مهندس سعيدي نماينده مردم شريف مباركه در مجلس شوراي اسلامي هم ضمن ابراز خرسندي از فعاليت هاي هواشناسي در امر اطلاع رساني بموقع و پيشگيري از مخاطرات گفت : با توجه به رسالت سنگين هواشناسي براي حضور در كليه بخش هاي جامعه ، مسئولين مي بايست ضمن آشنايي بيشتر با خدمات هواشناسي ، به جايگاه آن توجه بيشتري داشته باشند.

وي در پايان با اظهار اميدواري گفت : تلاش خواهيم كرد تا با پيگيري مسئولان و ديگر نمايندگان و اختصاص بودجه مناسب به سازمان هواشناسي كشور و اداره كل هواشناسي استان اصفهان مشكلات اين سازمان را مرتفع سازيم.

 
1398/05/31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
بازدید کنندگان
تعداد بازدیدکنندگان امروز 5
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 14
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 233535
تعداد کاربران بر خط 11
تعداد کاربران لاگین بر خط 1
ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal